הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

ריסוס נגד פשפשים

פשפשים הם מזיקים שאתם לא רוצים שיסתובבו בביתכם מהמון סיבות, חלק מהפשפשים ניזונים מדם בני אדם,לדוגמא פשפשי המיטה.

זיהוי בעיית הפשפשים הוא לא קשה ויענה בתשובה של כן לרוב לשאלה האם אתם קמים עם עקיצות מרובות על הגוף שלא היו לפני שהלכתם לישון, במידה והתשובה היא כן רוב הסיכויים שמדובר בפשפש המיטה.

הפשפשים בשונה מפרעושים למשל פעילים בכל ימות השנה, הם בצבע אדום ובדרך כלל מסתתרים בכל מקומות המסתור שאתם יכולים ולא יכולים לחשוב עליהם.

במזרונים בספות בסדקים שבקיר, בשקעי חשמל ועוד…

עוד דרכים לגלות כי אתם חולקים דירה עם פשפשים הם, דם על הסדין הפרשות שחורות על הקירות ועוד…

לרוב המקום בו הפשפשים יהיו הוא בגינה ולא בבית מהסיבה שרובם לא ניזונים מדם אדם ויותר מזה הפשפשים היחידים שכנגדם ירססו בבית יהיו פשפשי המיטה.

ריסוס נגד פשפשים:

הדברת פשפשים בבית או הדברת מעופפים תבוצא בריסוס כולל של כל מקומות המסתור בהם הם יכולים להימצא זאת במטרה לחסל אותם מהשורש.

הדברת יונים תבוצע בעזרת חומרים מאושרים אך עדיין מדובר בחומרים רעילים ולכן כדי לקחת את מלוא הבטיחות כדאי לתת לחברת ההדברה לעשות את ההדברה, היא גם תוכל לרסס באופן הכי מקצועי שיש כדי למנוע את המשך קיומם של הפשפשים בחצר ביתכם ואף בבפנים ביתכם. 

מדוע כדאי לרסס נגד פשפשים?

הסיבה שכדאי לרסס נגד פשפשים היא שפשוט לא כדאי לחיות לצדם, פשפשים מסוכנים לא רק לבעלי החיים אלה גם לבני האדם, הם מקור להעברת מחלות, עקיצתם לא נעימה ועוד סיבות רבות נוספות.

במידה ויש לכם בעל חיים בבית כדאי לדעת כי הדברת הבית לא תעזור אם לא תטפלו בחיית המחמד בעזרת קולר נגד פשפשים וחומרים נוספים שאפשר לקנות בכל חנות חיות ואצל וטרניר.

בעזרת ריסוס תוכלו לשבת בנוח בחצר ביתכם מבלי להתגרד וכך גם לישון בשקט בלי לקום מלא עקיצות שאינך יודע מניין הגיעו.

הדברה כפי שמוצג להלן יכולה להתבצע עצמאית אך המלצתנו היא לתת לבעל המקצוע לעשות את העבודה עבורכם בצורה המקצועית והטובה ביותר כדי להבטיח שבעיית הפשפשים תהיה נחלת העבר.

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: