הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

הרחקת ברחשים

הדרך להרחיק את הברחשים מאזור מגורכם נמצאת פה:

ברחשים אשר לרוב מגיעים בתקופת האביב עלולים להפוך למטרד של ממש, הם מגיעים בנחילים גדולים ועפים בגבהים נמוכים מה שיכול להיות לא נעים,

הברחשים הם משפחה של חרקים מעופפים קטנים אשר מתמקדים לרוב ליד מקורות מים,

אם זה מים עומדים אגם בריכה ועוד אך גם באזורים שיש בהם בוץ וצמחייה,

הסיבה לריסוס נגד ברחשים היא שנקבות הברחשים עוקצות והם יכולים להיות נשאי מחלות ולכן כדאי מאוד לבחור בריסוס ברחשים על פני שיטות אחרות.

במידה ואתם סובלים מבעיה של ברחשים לא תמיד תצטרכו לערב מדביר,

לרוב הם יעלמו תוך מספר ימים ולפעמים שימוש במרססים רגילים כנגדם יספיק אך במידה והבעיה נמשכת זמן מה ולא נראה כי בכוונתם לעזוב יש לפנות אל חברת הדברה אשר תוכל למצוא את השיטה המתאימה ביותר לפתרון הבעיה.

הרחקת ברחשים בבית:

במידה ואתם רוצים להרחיק את הברחשים מביתכם כדאי תחילה למנוע את הכניסה לשטח הבית על ידי התקנת רשתות בצפיפות מספיק קטנה כדי שלא יצליחו לחדור, ייבוש מקורות מים בסמוך לבית יכול להיות דבר נוסף שיעזור להרחיק אותם משטחי הבית.

במידה ומדובר בכמויות גדולות של ברחשים אשר לא נראה כי הם מתכננים לעזוב את ביתכם בקרוב יש לרסס כנגדם, את הריסוס הזה מרססים על קירות ריצפה וחלונות.

הרחקת ברחשים בגינה:

בגינה זה קצת יותר מורכב מכיוון ואיתור מקורות המים קשה, מקור המים יכול להימצא בכל פריט ברחבי הגינה, אך עבודה החיפוש חייבת להיעשות מכיוון והברחשים מתרבים בשלוליות וכל שלולית קטנה עלולה להביא לברחשים נוספים.

שיטה נוספת להדברת הברחשים מן הגינה בביתכם היא הדבקת מדבקות צהובות המיועדות לרוב ללכידת יתושים וזבובים אך יעילות גם לתפיסת ברחשים,

הצבע הצהוב מושך את הברחשים וגורם להם להידבק אל המשטח הדביק, זוהי שיטה יעילה ומהירה יחסית ללכידת ברחשים במקומות פתוחים כמו הגינה והחצר מחיר מדבקה כזה נע בין 50-100 ש"ח ונחשב לפתרון מוביל בתחום.

במידה וכל אלו לא עזרו ניתן לעבור לשיטת הריסוס כדי לחסל את הברחשים אחת ולתמיד.

קודם יש לאתר ולהזמין הדברת המזיקים בסביבה הנגועה.

יש לזכור כי מדובר בחומרים רעילים אשר עלולים לגרום לנזק רב לסביבה לדגים ולבעלי חיים ימיים כך שיש להיזהר במידה ויש בקרבתכם מאגרי מים וכדומה. 

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: