הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

איך להרחיק יונים

שאלה העולה הרבה ולא לשווא, בתים רבים מתמודדים עם מטרד היונים אשר משרה על המתגוררים בבית תחושה לא נעימה ואי שקט,

בשונה מהדברות מזיקים כשמדובר בהרחקת יונים אין שימוש בחומרים הפוגעים בחיה זו,

במידה ומטרד זה יצא מכלל שליטה אין לכם מה לדאוג כיום יש מרחיקי יונים מקצוענים רבים וכך גם הרבה פתרונות ושיטות שתוכלו לבצע אפילו לבד בלי שום עזרה מגורם מקצועי.

אז מהן השיטות השונות להרחקת יונים מהמרפסת:

שיטה ראשונה אותה אפשר להתקין לבד והיא הזולה מכולן זוהי התקנת דוקרנים המונעים את נחיתת היונה באזור קינונה ובכך מרחיקים אותה מן האזור,

כשמדובר בדוקרנים יש 2 סוגים פלסטיק ונירוסטה, נירוסטה נחשבת ליקרה מבניהן אך גם היעילה ביותר ולכן במידה ובוחרים בדרך זו שווה להשקיע עוד כמה עשרות שקלים למען דוקרנים מסוג זה.

שיטה נוספת אשר נחשבת למוכרת מכל והיא התקנת רשת נגד יונים, הרשת מגדרת את האזור ומונעת את כניסתן של היונים

אך כשמדובר ברשת כדאי לדעת כי היא חייבת להיות אטומה לגמרי כדי שהיא תהיה יעילה

ולכן מומלץ להזמין אדם מומחה שיתקין ולא להתקין לבד מה גם שבהרבה מקרים הגישה לאותו אזור מוגבלת כשמדובר על הרחקת יונים או הדברת מזיקים מהמרפסת התקנת הרשת ומחירה תהיה תלויה בגודל המרפסת.

שיטה אשר הרבה מוצאים בה לא תמיד יעילה היא שימוש בדחלילים בדמות עורב אשר מציבים אותם באזורים הרצויים ברחבי המרפסת, שיטה זו יכולה לעבוד אך יונה היא חיה חכמה ולא תמיד זה מה שיספיק כדי להרחיקה מן האזור לגמרי.

שיטה אשר אנשים רבים רואים בה שיטה מעולה ויעילה היא שימוש באמצעי חשמלי אשר משדר תדר בטווח שמיעתן של היונים ומרחיק אותם מאזור המרפסת או כל אזור בסביבת ביתכם, שיטה זו יעילה אך לא הכי זולה מבין כל השיטות.

עיצה לדרך:

לאחר שקראתם על שלל השיטות הפופולריות שקיימות היום בשוק כנראה הבנתם כי תהליך הדברת היונים כולל בתוכו שלל שיטות ומחירים שונים

ולכן כדאי לפנות לבעל מקצוע מתאים שלא רק יוכל לעשות עבורכם את עבודת ההתקנה אלה גם יעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה כדי שבעית היונים תהפוך לנחלת העבר.

 

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: