הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

הרחקת יונים טיפים

לפני שנדבר על הרחקת יונים בואו נעשה סדר על החיה ועל הסיבה שהיא כלכך מחבבת את סביבת ביתנו.

פגישה עם יונה היא חוויה נעימה לרוב כאשר היא מתרחשת מחוץ לבית, אך כאשר יונה בונה קן מתחת לאף של יושבי הבית זהו כבר דבר פחות חביב והופך למטרד של ממש.

היונים אוהבות לבנות קנים בסביבת בתים מכיוון שיש להם שם אפשרויות מחבוא צל ומקום יחסית בטוח לגידול הצאצאים שלהם, לרוב היונים יבחרו לבנות את הקן שלהם במסתורי הכביסה, ברעפים , על הגג, על אדני החלונות ועוד.

אז מה גורם ליונים לבוא דווקא לביתנו הקט:

יש לזכור כי מדובר בחיה ידידותית אך מקור להעברת מחלות רבות כך שחיים לצידה לא מומלצים.

יש קשר ישיר בין ניקיון החצר והגינה ולבין בעיית היונים, כפי שמצויין להלן יונים חובבות צל ולכן כאשר חצר ביתכם מבולגן יש ליונה מקומות מוצלים רבים לבניית הקן שלה, בעצם בהרבה פעמים הפיתרון יכול להסתכם בארגון החצר בלבד.

מה גם שצמחייה רבה בחצר היא גם יכולה להשפיע מכיוון והיא נותנת ליונה להרגיש כי היא נמצאת בטבע וכי זה המקום המושלם להקמת הקן שלה.

יש לזכור כי יונים הן חיות שאוהבות שקט ומקומות נטושים ולכן מסתורי הכביסה לרוב יהיו המקומות הראשונים בהן היונים יפנו להקמת הקן שלהם הם מלאי צל ושקט ולכן כדאי לשים באזורים אלה רשתות מיוחדות נגד כניסת היונים עוד לפני שהבעיה מתרחשת כדי שליונים לא תהיה אפשרות כניסה מהתחלה לאזור זה.

האם הדברת יונים היא אופציה?

הדברת יונים היא לא דבר הקורה בדרך כלל אך ישנו מקצוע לשמו הרחקת יונים ולכן אם אתם מרגישים חסרי אונים אל מול בעיית היונים אל תהססו להתקשר למרחיק יונים הוא יגיע עם הציוד המתאים ועם ידע השיטות הרחב שלו ויעזור לכם לפטור את בעיית היונים לתמיד.

שימוש ברשתות נגד יונים זאת רק שיטה אחת מרבים ולכן לא יזיק לשוטט ברשת ולחפש מידע על שיטת נוספות וסקר שוק על המחירים השונים כך תוכלו למצוא את השיטה המתאימה עבורכם ולפתור את בעיית היונים עוד היום!

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: