הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

לוכד יונים

יונים יכולות להוות מטרד בחיי היום יום שלנו, בהרבה מקרים אף גורמות לנזקים לרעש, חוסר נוחות ואף להעביר מחלות רבות לבני האדם ולחיות המחמד שלנו.

ולחיות לצידם זה לא דבר מומלץ.ולכן כיום יש דרכים רבים בהם משתמשים כדי להרחיקם בשונה מהעבר היום ישנה הדברת יונים ירוקה אשר לא מעורבים בה רעלים הפוגעים ביונים אלה רק מרחיקים אותה מאזור הבית בדרכים ידידותיות.

תפקידו של לוכד היונים למצוא את הקן ומקומות המסתור שלהן ללכוד ולשחרר אותן הרחק מאזור הבית.

העלות של לוכד היונים משתנה בהתאם לעבודה ולשיטה בה הוא משתמש.

כשמדובר בהרחקת יונים זאת יכולה להיות עבודה לא פשוטה ולכן המחיר עלול להתשנות במידה והגישה לאזור הקן מוגבלת ושיש להשתמש בסולם מנוף ועוד.

מה השיטות הנפוצות ללכידת יונים

רוב לוכדי הדברת היונים משתמשים בשיטה הנפוצה של לכידת היונים, הם לוכדים את היונים בכלוב ברזל תוך הנחת פיתיון ואוכל ,

ולאחר מכן משחררים אותן הרחק בטבע את המלכודת מניחים בקרבת מקום הקינון של היונים ובמקום בו היונים שוהות לדוגמה: מסתורי כביסה בגג, על עדן החלון במרפסת ועוד…

מדובר פה בהרחקה אשר לא תפגע ביונים בשונה משימוש ברעלים כאלה ואחרים ושלרוב תפתור את הבעיה אחת ולתמיד אך בכל זאת,

 לאחר לכידתם ושחרורם על ידי לוכד היונים, מומלץ להתקין אמצעים שונים להרחקת היונים בסביבת ביתכם במקומות שעלולים להיות מקומות קינון עבור היונים כדי להבטיח שהן לא יחזור להיות מטרד עבורכם.

אמצעים אלו יכולים להיות: רשתות נגד יונים,משטחים קפיצים, דוקרנים העשויים מברזל או פלסטיק אשר יקשו על היונים לנחות באזור ועוד…

לוכד היונים יעזור לכם למצוא את הפתרון המושלם עבור ביתכם, כך שבעיית היונים תהפוך לנחלת העבר ותוכלו לחזור לחיים שקטים ורגועים.

 

מחירי לכידת יונים:

שירות לכידת היונים או הדברת זבובים עולה בממוצע בין 300-500 והלאה תלוי באופי השירות.

כפי שהבנתם מדובר פה במחיר לא קטן ולכן כדאי לבדוק כי מדובר במרחיק יונים מוסמך שידאג כי לא רק שההבעיה תיפטר אלה שהבעיה לא תחזור.

 

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: