הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

הדברת פרעושים מחיר

פגישה עם פרעושים היא לא דבר הנעים לאדם, פרעושים הם טפילים מוצצי דם אשר פעילים באביב ובקיץ וניזונים מהדם שלנו ומהדם של בעלי החיים שבביתנו כולל יונקים נוספים.

צבע הפרעושים הוא שחור אדום ומבנה גופם קטן.

הסיבה שהדברת פרעושים או הדברת עש היא כה חשובה זה כי הפרעושים הם גורם להעברת מחלות רבות,

וכאשר הם מוצצים את דמם של בעלי החיים הם יכולים לגרום למצבים של חוסר דם ולהעביר אל בעל החיים טפיל היכול להרוג אותו.ההבדל בין פרעוש לפשפש הוא לא קשה להבחנה,

נגיד שהלכתם ברחוב ונעקצתם סתם ככה כנראה שזהו פגישה עם פרעוש מכיוון והוא פעיל ביום, אך אם הלכתם לישון וקמתם עם עקיצות זהו כנראה פשפש המיטה שבאה לבקר בשעות הלילה המאוחרות, כפי שכבר הבנתם מדובר במטרד רציני אשר לא תרצו בביתכם ולכן הדברה היא הפתרון.

המחיר של הדברת מעופפים תלוי בגורמים רבים הדברה לבית מתחילה ב300 ש"ח ויכולה לעלות בהתאם למספר חדרי הבית עד למחיר של 650 ש"ח

מחיר הדברת הפרעושים

 מחיר סביר לעבודה שקוראת מדובר בעבודה בהיקף גדול שלא יכול להתבצע לבד, ישנם הדברות כמו הדברת ג'וקים עשים ועוד שיכולים להתבצע עצמאית,

אך מכיוון והחומרים בהם משתמשים לפרעושים הם חומרים שקיימים רק אצל מדבירים מקצועיים מדובר בעבודה שרק הם יכולים ויודעים לעשות הכי טוב, כאשר המדביר יבוא לביתכם הוא ירסס את כל שטחי רצפת הבית ובכל פינה ופינה שקיימת בו.

ישנם כמה חומרים הקיימים לביצוע עבודה זו, המבוססים על חומרים אחרים בעלי רעילות נמוכה עד כמה שניתן לבעלי החיים(אנחנו),

אך בכל זאת מכיוון שיש שימוש בחומרים הרעילים במידה זו או אחרת למערכת הנשימה שלנו כדי לאוורר את הבית לאחר ההדברה ואף לחכות שהריח והרעלים באוויר יתנדפו, דבר היקח מספר שעות לכל היותר.

המחיר הוא לא נמוך אך מדובר בדבר שיפטור לכם מטרד רציני הקיים בביתכם ולכן אפשר לומר שזה משתלם.

יש אפשרות אחרת?

במידה ואתם רוצים לחסוך ישנם מרססים אשר כל אחד יכול לקנות בחנויות כלי בית ועבודה אך הם לווא דווקא יהיו יעילים כמו המרססים שיש לחברות ההדברה.

ההחלטה בסוף היא בידיכם תעשו החלטה טובה!

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: