הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

הדברת תיקן גרמני

זה לא נעים להיתקל בתיקן ולפעמים אף נתקלים לא רק באחד ולכן כדאי לרסס כדי למנוע היתקלויות נוספות.

הדברת תיקנים או הדברת זבובים היא פופולרית ביותר בעיקר בתקופת הקיץ כאשר הם נמצאים בכל מקום אך התיקן הגרמני בשונה מהשאר מזיק בכל ימות השנה ,

כשמדובר בהדברת מזיקים או תיקן גרמני הוא הקשה ביותר להדברה מפאת גודלו וכמות המקקים בכל ביצה מהגם שהוא עמיד בפני הדברה בריסוס

ולכן הטיפול בו צריך להיות ממוקד ומשולב, מכיוון וקשה להבדיל בין סוגי המקקים ואתם יכולים להתבלבל בקלות בין תיקן גרמני לשאר מומלץ להתקשר ישר למדביר והוא יוכל לזהות את סוג המקק ובכך גם את סוג הטיפול הדרוש לו.

 

תהליך ההדברה:

לפני שתתחיל ההדברה יגיע המדביר ויבדוק היכן בדיוק נמצא התיקן הגרמני,

בדרך כלל ישתמש המדביר בשיטת המדבקות שיטה המשתמש במדבקות פיתיון אשר יניח במספר אזורים בהם הוא חושד שיכולים להימצא התיקנים על המדבקות ימצא פיתיון אכיל אשר יוציא את התיקנים ממחבואם,

במידה ואין כמות גדולה של תיקנים יכול להיות שהמדבקות יהוו את הפיתרון לכל הבעיה,

אך במידה ומדובר במספר גבוהה של הפתרון היחיד יהיה הדברה בשימוש בהדברה משולבת של ג'ל וריסוס המדבירים ירססו תחילה את כל הבית בהדברה כללית ואחר כך יניחו את הג'ל במקומות בהם יש סבירות שיהיה תיקן גרמני.

הסיבה לשימוש בג'ל היא שבמקרים רבים הריסוס הכללי לא מגיע לכל האזורים ואף לא משמיד את כל המזיקים

מה גם שתיקן גרמני הוא תיקן אשר גודלו קטן וריסוס לא תמיד משפיע עליו ולכן השימוש בג'ל מגדיל את אחוזי ההצלחה בתהליך ההדברה.

האם יש אפשרות להדברה עצמאית:

כשמדובר בהדברה מזוג זה אתם יכולים להדביר עצמאית אך לא תמיד תצליחו לאתר את מיקום התיקן בביתכם ולפעמים אף תשלמו יותר על חומרי הדברה מאשר חברת הדברה כך שההחלטה בידכם.

מחיר ההדברה: מחיר ההדברה תלוי בגודל הבית וגורמים נוספים,

מחיר לריסוס נגד תיקן גרמני בדירת 3 חדרים מתחיל ב350 ואף יכול להגיע ל600 ש"ח לבית פרטי.

הדברה היא לא משחק ילדים בכל זאת מדובר בחומרים רעילים ולכן כדאי לראות כי במידה והחלטתם להזמין מדביר שיש לו את ההסמכה לכך.

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: