הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

הדברת תיקנים טבעית

תיקנים לא נמצאים רק במקומות מלוכלכים ומעובשים כפי שלמדנו מילדות , הם נמצאים בכל פינה שיש בה אוכל חום ומקלט בטוח עבורם לחיות בו.

היתקלות איתם היא לא נעימה אך חיים לצידם יכולים להיות לא בריאים מכיוון והם מקור להעברת מחלות שונות המזיקות לבריאותינו.

לפני שאתם ממהרים לרסס את ביתכם בחומרים רעילים דעו לכם כי יש גם דרכים טבעיות להדברת תיקנים באופן שישמור על דיירי הבית תוך פתירת הבעיה.

השיטות השונות להדברת תיקנים טבעית:

ישנם שיטות רבות להרחקת תיקנים באופן טבעי תוך סיכון מינימלי לדיירי הבית ולחיות המחמד.

יש אפשרות להכין תרסיסים משמנים אתריים כמו שמן מנטה וברוש אשר ריחם החזק ירחיקו את התיקנים מסביבת הבית מומלץ לרסס את השמנים פעם פעמיים בשבוע לאחר ניקיון הבית.

כאשר אתם מנקים את הבית מומלץ לשים אבקת כביסה בדלי השטיפה במקום נוזל ניקוי הרצפה ולעבור על כל הבית אבקת הכביסה וריחה החזק מרחיק את התיקנים וכך גם מזיקים רבים אחרים.

חומר נוסף אשר יש בכל בית ויכול להיות יעיל נגד תיקנים הוא חומץ ערבבו מעט חומץ עם מי השטיפה בעת הניקיון ועברו איתו בכל רחבי הבית, ריחו החריף ירחיק כל חרק מן האזור.

שיטות אלו הם שיטות אשר אפשר לעשות עצמאית עם חומרים שיש בכל בית אך לא תמיד יעילות ב100 אחוזים

במידה ואתם רוצים ללכת על דרך הדברת יונים הירוקה יש חברת הדברה אשר מתמחות בהדברה מסוג זה ויוכלו לעשות את העבודה בצורה המקצועית ביותר עבורכם.

האם זה באמת יעיל:

יש לזוכר כי מדובר בשיטות אשר יושמו בבתים במשך שנים רבות, תהליך הדברת עש הטבעית אומנם לא יעיל במידה כמו הדברה רגילה אך היא בריאה יותר לדרכי הנשימה של בני האדם ושל בעלי החיים, ואף בהרבה מקרים יכולה לפתור את הבעיה.

מה גם שחומרי ההדברה הטבעיים הקיימים לרוב כבר בביתכם כך שכבר היום אתם יכולים להתחיל בעת ניקיון הבית בתהליך ההדברה.

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: