הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

תיקן אמריקאי הדברה

היתקלות בתיקן מכל סוג שהוא הא לא נעימה, בחודשי הקיץ הם יוצאים ומגיחים אל ביתנו.

במידה ואתם חושבים להדביר את הבית נגד תיקנים יש לדעת כי אופן ההדברה תלוי בסוג התיקן אז מיהו התיקן האמריקאי ואיך נזהה אותו:

התיקן האמריקאי הוא בעל מימדים גדולים  התיקן הבוגר אף יכול להגיע לגודל של כ5 ס"מ וצבעו חום, לסוג זה אף יש יכולות תעופה וטיפוס מעולים כך שזהו אמצעי מעולה לזיהוי סוג זה.

התיקן האמריקאי נמשך אל מקומות לחים, חמים חשוכים ובעלי מזון, דוגמה למקום כזה הוא הביוב שנחשב למקום נפוץ להתיישבות תיקנים.

מכיוון והתיקן האמריקאי מגיע לרוב מן הביוב הוא מביא איתו לרוב גם מחלות וזיומים.

תיקן זה הוא הנפוץ ביותר בארץ מבין ארבעת הסוגים הקיימים, ולו דרכי הדברה משלו.

דרכי הדברת תיקן אמריקאי:

ההדברה נגד תיקן אמריקאי תעשה בדרך של ריסוס כללי בכל רחבי הבית ובמקומות בהם הוא יכול להימצא כמו ארונות, ביוב ועוד….התוצאות של ריסוס זה ניראות לעין בתוך יום או יומיים.

דרך הדברת יונים נוספת היא הדברה ירוקה המתבססת על חומרים טבעיים ולא רעילים בשונה מהדברה רגילה, אך היעילות שלו לא פחות טובה משל חומר הדברה רגיל.

הדברת מזיקים נעשית לרוב בצורה של ריסוס פנלים משקופים בתחתית של ארונות המטבח מתחת לכיורים ובאדני החלון כמובן בנוסף למוקדים הנוספים כמו ביוב וכו….

מחירי ההדברה נגד תיקן אמריקאי בבית:

מחיר של הדברת תיקן אמריקאי בבית נע מ-250 ₪ לדירת שלושה חדרים ועד 400 ₪ לדירת 5 חדרים.

כמובן שניתן לרסס נגד תיקן אמריקאי גם באופן עצמאי עם חומר שניתן לקנות בכל חנות עבודה וכלי בית, אך חברות הדברה יודעות באופן מדוייק איפה לרסס וכמה ולכן כשמדובר בריסוס נגד תיקנים כדאי לשקול פנייה לחברה מקצועית ולא לרסס לבד.

כמובן שאם בוחרים לרסס לבד יש לקרוא את הוראות השימוש שעל חומר הריסוס ולנהוג בזהירות.

לאחר הריסוס חומר הריסוס נשאר באוויר למספר שעות ולכן כדאי לפתוח חלונות ולאוורר את הבית, במידה וצריך גם לצאת מן הבית למשך מספר שעות עד שהשפעת הריסוס תעבור…

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: