הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

עש הטבק הדברה

כמית עש הטבק הוא חרק מזיק בתחום החקלאות אשר גורם לבעיות מאוד רציניות בחקלאות הישראלית והעולם בכלל.

מזיק זה מוצץ את מוהל הצמח ובכך פוגם בו.

הנזקים שהוא גורם הם נזקים שחקלאים מרגישים יום יום ושמים לב אליהם, מדובר בנזקים שאדם רגיל לא יבין את גודלם אבל הם משפיעים מאוד ולכן הטיפול בכנימת עש הטבק צריך להיות רציני.

אז מה הפתרון?

הדברה!

כמו חרקים רבים הפתרון העיקרי ביותר הוא הדברת מזיקים ישנם פתרונות כמו רשתות וטיפים נוספים שנשמח לספק לכם אך מכיוון והדברה במצב הזה הכי עוזרת נרחיב יותר בנושא הזה.

ישנה הדברה כימית וביולוגית כשמודבר בכימית- זאת הדברה שנחשבת ליעילה ביותר בטיפול בנושא זה אך יש לה חסרונות: היא פוגעת בסביבהף בבני האדם ודברים נוספים.

בנוסף לאחר שימוש ממושך יורדת היעילות של הדברה זו ובנוסף מדובר בהדברה לא זולה בכלל כך שלא כולם יכולים להוציא כאלה סכומים כל פעם שצריך.

אך אין דאגה לא מדובר פה בסוג חומר אחד בכל זאת זאת חקלאות שכולנו חלק ממני ואוכלים את פירותיה כך שישנם כמו כל הדברה חומרים טובים פחות או יותר.

תמיד עדיך לבחור את הטוב וללכת עם המלצות הרוב.

ישנה הדברה ביולוגית שמשתמשת בחיות אחרות כדי להדביר את כנימת עש הטבק, אוייביה הטובים של כנימת הטבק המשומשים בהדברה זו הם צרעת המונדוס ואקריק סבירסקי,

כל אחת בדרך שלה פוגעת בעש הטבק ובכך בדרך ביולוגית פותרת את הבעיה בשבילכם.

טיפים עבורכם להדברת זבובים:

עמידות החומרים ממה הפחד הגדול של החלקאות בארץ:

הפחד הגדול בזמן האחרון הוא מהעמידות של חומרי הריסוס שבהם משתמשים בחלקאות מדובר בעמידות של כנימת עש הטבק שמתפתחת עם השנים עמידות זו גורמת לכך שחומר ריסוס לאחר זמן מסויים כבר לא יהיה יעיל בטיפולו נגד כנימת עש הטבק ומהו הפתרון אתם שואלים?

הטיפ שלנו מכיוון וזהו מידע מדעי יחסית מסובך פנו למדביר מוסמך הוא ידע לפרט ולהסביר את זה בצורה המובנת ביותר הוא גם אשמח לטפל לכם בחלק של ההדברה אך זהו כבר דבר אחר

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: