הלוחם במעופפים

הלוחם במעופפים - הבחירה החכמה שלכם !

ריסוס נגד עש

העש הוא חרק הפעיל בכל ימות השנה,ישנם כמה סוגי עשים ולהם סוגי טיפול שונים. עש הבגד הוא סוג של עש הפוגע בבגדים ואריגים, והוא מצוי בעיקר באחרונות בגדים חדרי כביסות ועוד…

עש נוסף הוא עש המזון אשר נמצא לרוב בארונות המטבח ובמוצרי המזון אשר לא מאוחסנים כראוי, עש זה חודר למזונות שונים ומטיל בהם ביצים ובכך פוגע במזון.

סוגי ההדברות נגד עש:

כשמדבור בהדברת העש כפי שראיתם יש שיטה המותאמת לכל סוג עש, ולצד השיטות יש גם דרכים למנוע מן העשים הללו להגיע לארון הבגדים או המזון שלכם ועליהם נפרט כאן להלן:

הדרך הנפוצה לטיפול בעש הבגד הוא הדברתו באמצעות ריסוס בחומר שארתי והנחת מלכודת מיוחדת אשר לוכדת אותו ומונעת ממנו להמשיך להתפתח,

אך לצד שיטות אלה יש דרך נוספת שתעזור לכם במלחמה נגד העש שמאיים לפגוע לכם בבגדים דרך שאפשר לבצע עצמאית והיא הוצאת הבגדים מן הארון וחשיפתם לאור השמש אוורור הארון כל כמה זמן יביא לשמירה על הבגדים ולצימצום הפגיעה של עש הבגדים בהם.

עש המזון דורש שיטה קצת שונה לטיפול בו והיא ביצוע ניקיון באופן יסודי  בארונות המטבח כולל סילוק שאריות של אוכל נגועות, בנוסף יש להדביר נקודתית ובמקרה שצריך גם להזמין חברת הדברה מקצועית ובכך למנוע את התפתחות העש בביתכם ולפתור את הבעיה שהוא יוצר אחת ולתמיד.

אז מה הטיפים שלנו להרחקת העש:

כדאי לדעת כי הפגיעה של עש המזון נגרמת בשל השארת אוכל בשקיות פתוחות במידה ואתם רוצים למנוע מן הבעיה לחזור פתרון קל שלא רק ישמור על האוכל שלכם נקי מחרקים

אלה גם ישמור על סדר במטבח הוא סידור כל המזון בקופסאות וואקום שימנעו כל כניסה, מדובר בהשקעה כספית קטנה בניגוד לביצוע הדברה שיכולה לעלות כמה מאות שקלים.

יש לזכור כי יש קשר ישיר בין סדר וניקיון להדברת מזיקים בביתכם וכי שמירה על ניקיון אומנם לא תבטל לחלוטין את הופעת המזיקים בביתכם אך היא בהחלט יכולה לסייע במלחמה נגדם.

הבחירה החכמה שלכם - צרו איתנו קשר:

מגוון השירותים שלנו

הדברת זבובים
זבובים
הדברת ברחשים
ברחשים
הדברת יתושים
יתושים
הרחקת יונים מקצועית
יונים
לקבלת הצעת מחיר מהירה: